Jak do nas dołączyć?

Dlaczego warto dołączyć do programu FruitAkademia?

Program doradczy FruitAkademia jest dostępny dla każdego na poziomie podstawowym, jednak to właśnie strefa VIP daje największe możliwości.

Masz już konto?

Dostęp podstawowy

W wersji podstawowej- każdy uczestnik FruitAkademii otrzymuje proste komunikaty (SKS) wysyłane drogą elektroniczną na email użytkownika oraz SMS-em (ok. 320 znaków) na wskazany w formularzu zgłoszeniowym numer telefonu a także pełny dostęp do aktualności sadowniczych.

Zgłoszenie o dostęp podstawowy można zrealizować na dwa sposoby nie wychodząc z domu:

Sposób pierwszy

Formularz zgłoszeniowy

Pobierając i wypełniając formularz zgłoszeniowy a następnie odsyłając skan drogą elektroniczną na adres: info@fruitakademia.pl a oryginał na adres: ul. Kolejowa 2, 05-660 Warka – opcja preferowana

Sposób drugi

Formularz internetowy

Wypełniając formularz internetowy

Dostęp rozszerzony

Po zgłoszeniu się w zakresie podstawowym (w jeden z opisanych wyżej sposobów) zachęcamy do wypełnienia Deklaracji Zakupu i dołączenie do STREFY VIP naszego Programu Doradczego FruitAkademia.

W wersji VIP- każdy uczestnik FruitAkademii otrzymuje dostęp do platformy online 24/7, gdzie w każdej chwili, niezależnie od podstawowych komunikatów, ma możliwość sprawdzenia takich istotnych informacji jak:

Zgłoszenie o dostęp VIP można zrealizować pobierając i wypełniając deklarację zakupową, a następnie odsyłając skan drogą elektroniczną na adres: info@fruitakademia.pl a oryginał na adres: ul. Kolejowa 2, 05-660 Warka lub przekazując przedstawicielowi handlowemu.

Dostęp VIP  jest ważny od momentu wypełnienia deklaracji zakupowej przez 1 sezon.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie Programu Doradczego FruitAkademia Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i korzystanie z naszych usług. Liczymy na dalszą współpracę!

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami.

Polecamy materiały PREMIUM:

Dołącz do STREFY VIP

a możliwości przewyższą Twoje oczekiwania!

Polecamy materiały PREMIUM:

STREFA VIP

Dziękujemy, że jesteś z nami!