Fruit Akademia

Fruit Akademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez ZZO Warka. Fruit Akademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.

[ditty_news_ticker id="343"]

Aktualności

O nas

  • FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez ZZO Warka. FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie. 
  • FruitAkedemia umożliwia sadownikom dostęp do komunikatów przez portal internetowy www.nowa.jpf.pl. Serwisy internetowe mają przewagę nad innymi formami przekazu informacji: sadownik ma do nich ciągły dostęp. W każdej chwili może sprawdzić aktualne dane na podstawie informacji z najbliższej stacji meteo. Dodatkowo w ramach serwisu funkcjonuje system powiadamiania SMS, informujący o kluczowych komunikatach w serwisie internetowym.

Fruit Akademia to:

01- Sieć stacji meteorologicznych w najważniejszych rejonach sadowniczych w Polsce.

02- Wskazania stacji meteorologicznych i zalecenia.

03- Komunikaty z zaleceniami agrotechnicznymi.

04- Profesjonalna prognoza pogody dlaposzczególnych rejonów, dzięki czemu nasze zalecenia są bardzo dokładne.

05- Konferencje oraz szkolenia terenowe dla sadowników.

06- Stały kontakt z doradcami sadowniczymi FruitAkademii.

Nasi eksperci

Łukasz Wrzoskowicz

Łukasz Wrzoskowicz

Doradca Sadowniczy
Pracę w doradztwie FruitAkademia rozpocząłem w 2018 roku. W 2015 zostałem absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – na Wydziale Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu na kierunku Ogrodnictwo. Poza działalnością doradczą, prowadzę gospodarstwo sadownicze. Zdobyta wiedza i doświadczenie we własnym gospodarstwie pomaga mi trudach związanych z działalnością ogrodniczą. Chcę swoją wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem pomagać innym sadownikom i rolnikom w swoich działaniach.

Wojciech Kukuła

Wojciech Kukuła

Doradca Sadowniczy
Współpracuje z FruitAkademia od lutego 2015 roku. Z wykształcenia jestem absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Ogrodnictwo. Specjalizuję się w chorobach roślin ogrodniczych. W 2013 roku ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Integrowanej Ochrony Roślin. Naukę kontynuuję w ramach pracy doktorskiej w Samodzielnym Zakładzie Fitopatologii SGGW w Warszawie. Zdobyta wiedza jest podstawą i wzmocnieniem rodzinnego gospodarstwa sadowniczego o powierzchni 11 ha, które prowadzę od 2014 roku.

Emil Szulc

Emil Szulc

Doradca Sadowniczy
Jestem absolwentem Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie – Wydziału Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu na kierunku Ogrodnictwo. W 2013 roku ukończyłem studia magisterskie, po czym podjąłem współpracę z FruitAkademią. W 2017 r. ukończyłem studia podyplomowe z zakresu Integrowanej Ochrony Roślin w IOR Poznań. Zdobyta wiedza i doświadczenie pomaga mi w prowadzeniu własnego gospodarstwa sadowniczego. Jako specjalista w dziedzinie sadownictwa staram się przekazywać potrzebną wiedzę.

Dlaczego warto przystąpić do FruitAkademii?

Program doradczy FruitAkademia jest dostępny dla każdego na poziomie podstawowym, jednak to właśnie strefa VIP daje największe możliwości.

W wersji podstawowej- każdy uczestnik Fruit Akademii otrzymuje proste komunikaty (SKS) wysyłane drogą elektroniczną na email użytkownika oraz SMS-em (ok. 320 znaków) na wskazany w formularzu zgłoszeniowym numer telefonu.

W wersji VIP- każdy uczestnik Fruit Akademii otrzymuje dostęp do platformy online 24/7, gdzie w każdej chwili, nie zależnie od podstawowych komunikatów, ma możliwość sprawdzenia takich istotnych informacji jak:

01-
Modele Chorobowe

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit

02 -
Dane Pogodowe

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit

03 -
Ewidencja Zabiegów

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit

Tylko w Fruit Akademii
  • Modele chorobowe
  • Komunikaty agrotechniczne
  • Nawożenie
  • Dane pogodowe
  • Ewidencja zabiegów
  • Prognoza pogody

Skontaktuj się z nami

Wejdź w zakładkę i wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu.

Nasze filmy

[LOGIN_FORM]