Aktualności sadownicze

Ocena zapylenia po zastosowaniu KELPAK-u

Kategoria:

Ocena zapylenia po zastosowaniu KELPAK-u

Zapylenie jest kluczowym etapem rozwoju roślin sadowniczych ???????????????????????? decydującym o ilości i jakości plonu handlowego. Istnieje wiele sposobów wspomagania tego procesu. Jednym z nich jest zastosowanie wyciągów z alg morskich. Od kilkunastu lat na polskim rynku obecny jest produkt KELPAK. Produkt ten wspomaga ???? regenerację oraz wydłuża okres aktywności pyłku przez co stymuluje zapylenie???? i tym samym utrzymaniu zawiązków. U naszych klientów KELPAK zastosowany był jak do tej pory 4-krotnie w dawkach 3-5 litrów na ha. W latach o normalnym przebiegu wystarczające są 3 litry/ha. W sytuacjach stresowych podniesienie dawki do 5 litrów/ha przynosi zbawienne efekty. Sami zobaczcie jak to wygląda u jednego z naszych klientów (obejrzyj nagranie)

Nie masz konta?
Dołącz do STREFY VIP

147169909_249623390125869_7964943505753378515_n

FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.

FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.