Aktualności sadownicze

Oczami Doradcy FruitAkademia – relacje na żywo z sadów

Kategoria:

Oczami Doradcy FruitAkademia – relacje na żywo z sadów

W każdej sferze w której znajduje się czynnik ludzki👶🧑👨👴 pojawiają się i dalej będą pojawiać się zapytania🤔 i dylematy związane z wyborami. Odpowiedź na nurtujące pytania daje fachowe doradztwo. Już od najstarszych czasów przywódcy korzystali z pomocy doradców specjalizujących się w swojej dziedzinie. W sadach🌳 doradztwo jest tak stare jak pierwsze nasadzenia. Każdy sezon jest inny i nieprzewidywalny, zdiagnozowania wymaga występowanie szkodnika 🐛🦋, choroby czy dobór odpowiedniego produktu do ochrony🧪. To właśnie na tej potrzebie wyrósł Program Doradczy FruitAkademia. Od 2008 roku jesteśmy z i dla Państwa. Nie jesteśmy magikami 🧙‍♂️ale staramy się ułatwić proces decyzyjny 🙋‍♂️ związany z ochroną i nawożeniem roślin sadowniczych 🍏🍐🍒🌳. Pomagamy ocenić zagrożenia w sadach na podstawie lustracji 🔍prowadzonych na terenie całej Polski.
W odpowiedzi na często zadawane pytania dziś rozpoczynamy serię nagrań pt.: „Oczami Doradców FruitAkademia”, w których to będziemy przedstawiać problemy które zauważamy podczas lustracji 🔍w różnych częściach naszego kraju 🇵🇱, czyli tam gdzie jesteśmy.
w którym będziemy w formie krótkich filmów przedstawiać problemy, zauważone podczas lustracji w różnych częściach naszego kraju, czyli tam gdzie jesteśmy.
Zapraszamy do śledzenia naszych nagrań. Jeśli materiał się wam spodobał dajcie 👍😃.
Jesteśmy ciekawi Państwa opinii, dlatego prosimy o pozostawianie komentarzy bezpośrednio pod nagraniami na Facebook.

Nie masz konta?
Dołącz do STREFY VIP

147169909_249623390125869_7964943505753378515_n

FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.

FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.