Aktualności sadownicze

Nawozy FRUIT Akademia – postaw z nami 1 z 6 kroków w nawożeniu

Kategoria:

Nawozy FRUIT Akademia – postaw z nami 1 z 6 kroków w nawożeniu

Wielkimi krokami 🏃‍♂️ zbliża się początek wegetacji 🌱. W sadach drzew ziarnkowych 🍏🍎🍐 oraz pestkowych 🍒 nabrzmiewają pąki i ukazują się pierwsze zielone tkanki. Jest to moment aby wykorzystać pierwszą z gotowych mieszanek nawozów dolistnych FRUIT Akademia – Początek wegetacji.

Cała linia FRUIT Akademia stanowi gotowe kompleksowe i zbilansowane nawożenie roślin sadowniczych. Pierwsza z mieszanek to idealne rozwiązanie dedykowane w celu regeneracji i wsparcia startu roślin 🌱 po zimowym ❄️ spoczynku. Rośliny potrzebują pokarmu, którego w okresie suszy i jeszcze zimnej gleby nie będą w stanie pobrać z gleby. Dlatego mieszanka FA Początek wegetacji jest to pierwszy z 6 kroków 👣 podczas twojej drogi do sukcesu w postaci wysokiej jakości plonów i zysku 💲.

Nie eksperymentuj, tworząc własne mieszanki na pojedynczych składnikach gdyż często może dojść do ich wytrącenia. Twój czas 🕐 jest również cenny w każdym worku masz to co roślina potrzebuje w danej fazie wegetacyjnej (patrz na piktogramy na workach). W zależności od spodziewanego plonu na 2 hektary (w pełni owocujących sadów) lub 3 hektary (dla sadów wchodzących w owocowanie).

Stawiaj pewne kroki a z FRUIT Akademią, a osiągniesz jakość na 6 z plusem. Więcej szczegółów: Ulotka_FA_2022 03 17

Nie masz konta?
Dołącz do STREFY VIP

147169909_249623390125869_7964943505753378515_n

FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.

FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.