Aktualności sadownicze

Co piszczy w sadach jabłoniowych – lustracja z dn. 1 sierpien 2021

Kategoria:

Co piszczy w sadach jabłoniowych – lustracja z dn. 1 sierpien 2021

Wiecie co piszczy w sadzie 🍏 jabłoniowym❓Sierpień to czas występowania wielu ważnych szkodników 🐛 🦋 limitujących plon.Zgodnie z zapowiedzią Zespół doradczy FruitAkademia rozpoczął dokumentację wideo 🎥 z lustracji 🔍 przeprowadzonych w terenie. W dzisiejszym odcinku poruszyliśmy kilka tematów:👉 Szkodniki: zwójki liściowe, owocówka jabłkóweczka, pryszczarek jabłoniak, pordzewiacz jabłoniowy, mszyca jabłoniowa👉 Choroby: mączniak jabłoni👉 Nawożenie: NPK, dostarczenie wapnia oraz mikroelementów.Jesteśmy ciekawi czy wam się spodobał materiał. Jeśli tak dajcie 👍 Zostawcie w komentarzu swoją opinię, tak abyśmy wiedzieli co ewentualnie poprawić. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego zamieszczonego poniżej. Materiał filmowy realizowanych z sadów 🍎🍏🍐🍒🍑 a także plantacji 🍓 i borówki uruchomi się po kliknięciu na planszę.

Nie masz konta?
Dołącz do STREFY VIP

147169909_249623390125869_7964943505753378515_n

FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.

FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.