Aktualności sadownicze

TSW 2023 wspomnienie

Kategoria:

TSW 2023 wspomnienie

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2023 już za nami. Podczas 2️⃣ dni targowych, pełnych interesujących rozmów i wymiany doświadczeń, pojawiło się w Kielcach 12 368 osób❗ I to mimo przesądnej 13-tej edycji i zmiany dotychczasowej lokalizacji.
 
Podczas tegorocznych targów na naszym stanowisku odwiedzającym prezentowaliśmy dwa nowatorskie rozwiązania. Pierwsze z nich to produkt BlueN – niebieska rewolucja w nawożeniu azotowym w uprawie wielu gatunków roślin. W produkcie wykorzystane są mikroorganizmy Methylobacterium symbioticum SB0023/3T, które wnikając do liści rośliny są zdolne do wiązania azotu atmosferycznego i przekazywania go roślinie ale już w formie azotu amonowego. Drugim z produktów jest BaktoProFOS, zawierający bakterie Bacillus megaterium, mikroorganizmy zdolne do przekształcenia fosforanów (fosfor zapasowy) niedostępny dla roślin do formy H2PO4 dostępny dla roślin. Obydwa z prezentowanych produktów wspomagają prawidłowy rozwój roślin.
Mamy nadzieję, że zaprezentowane przez specjalistów FruitAkademia rozwiązania w obszarze sadownictwa🍎🍐 i warzywnictwa🥕🥦 będą służyć Wam w nadchodzącym sezonie. Pomocne będą w tym celu sezonowe katalogi opracowane przez Zespoły naszych specjalistów i możliwe do pobrania Tutaj: -> SADY oraz WARZYWA
Podczas targów nasi specjaliści byli otwarci również dla mediów branżowych, dla których udzielali wywiadów dotyczących nowości w ofercie PUH „Chemirol” sp. z o.o. na sezon 2023.

Zespół PUH „Chemirol” sp. z o.o. serdecznie dziękuje Wam – Drodzy Klienci, że tak licznie odwiedziliście nasze stoisko firmowe. Zapraszamy do współpracy, i bezpośredniego kontaktu. Gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby znaleźć odpowiedź na każde z Waszych zapytań.

Nie masz konta?
Dołącz do STREFY VIP

147169909_249623390125869_7964943505753378515_n

FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.

FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.