Aktualności sadownicze

Lustracja w malinie

Kategoria:

Lustracja w malinie

W uprawie malin również wiele się dzieje. Choroby 🍄 i szkodniki 🐛nigdy nie czekają, dlatego tak ważne są częste lustracje 🕵️‍♀️. Zespół doradców FruitAkademia także w uprawie malin już je poczynił.
Nasz doradca Emil Szulc w materiale video zwrócił uwagę na:
-> regenerację uszkodzeń mrozowych i poprawę wigoru roślin poprzez zastosowanie produktów Naturamin WSP i KELPAK
-> szkodniki m.in. kwieciaka malinowca zwalczanego przez zastosowanie produktu Apis 200SE i przędziorki które mogą być ograniczane poprzez zastosowanie prod. RODEO
-> warto postawić na wsparcie zdrowego wzrostu i rozwoju roślin poprzez zastosowanie prod. BaktoG-Stop a w okresie kwitnienia produkty ograniczające szarą pleśń takie jak: Batalion 450SC i Puenta 62,5WG
-> dostarczenie drugiej dawki azotu – BlueN – azot z powietrza
Chcecie wiedzieć co więcej zaobserwowaliśmy❓
Zapraszamy do oglądania nagrania video Oczami Doradców FruitAkademia, w którym Emil Szulc streścił wyniki obserwacji, ale nie tylko. Więcej w materiale poniżej 👇.
Pamiętajcie❗️
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone na etykiecie i informacje dotyczące produktu.
Zwróć uwagę na zwroty wskazujące na rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj zasad bezpiecznego stosowania produktu wskazanych na etykiecie.

Nie masz konta?
Dołącz do STREFY VIP

147169909_249623390125869_7964943505753378515_n

FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.

FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.