Aktualności sadownicze

Jak wygląda sad w II roku stosowania biologicznego produktu BlueN?

Kategoria:

Jak wygląda sad w II roku stosowania biologicznego produktu BlueN?

W rejonie Białej rawskiej sadownicy dość mocno już w ubiegłym sezonie „poszli” w nawożenie azotowe przy użyciu produktu BlueN®. Zachęceni efektami działania produktu, również w obecnym sezonie zastosowali produkt na te same kwatery. Zespół doradców FruitAkademia postanowił przedstawić Państwu efekty tegorocznej aplikacji.

Wg. naszych doradców działanie produktu jest już widoczne, ewidentnie wzrost i wigor roślin przemawia za aplikacją i wprowadzeniem produktu BlueN® na listę obligatoryjnych corocznych zabiegów. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z przeprowadzonej lustracji: https://www.facebook.com/fruitakademia/videos/946573686613911/ .
To tylko mały przedsmak tego co potrafią bakterie Methylobacterium symbioticum szczep SB oo23/T3 zawarte w produkcie BlueN®. Do finalnej oceny jeszcze trochę musimy poczekać. Najbardziej miarodajne są jak zawsze zwyżki w plonie handlowym oraz w jego jakości. Stąd też nasi doradcy wrócą do Państwa z taką informacją po zbiorach owoców.
Więcej o samym produkcie znajdziecie Państwo na stronie www.bluen.info.pl

Nie masz konta?
Dołącz do STREFY VIP

147169909_249623390125869_7964943505753378515_n

FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.

FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.