Aktualności sadownicze

BaktoProFOS – wyróżnienie w konkursie imienia prof. Szczepana A. Pieniążka

Kategoria:

BaktoProFOS – wyróżnienie w konkursie imienia prof. Szczepana A. Pieniążka

🗣 MÓWIĄ o NAS, a właściwie o Naszym produkcie mikrobiologicznym 🦠 Bakto ProFOS 😀.

Od Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2024 minął tydzień a gratulacje wciąż nie milkną 🎉. Piękne stoisko, wspaniali ludzi i… oczywiście wyróżnienie 🏅 za najbardziej innowacyjny i wnoszący istotny wkład w rozwój polskiego ogrodnictwa produkt❗️

O jaki produkt chodzi🤔

Oczywiście produkt Bakto ProFOS. Produkt ten zdobył dotychczas zaufanie tysięcy polskich rolników, a 17 stycznia, tj. w I dzień Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW został doceniony przez Kapitułę Konkursu im. prof. Szczepana Aleksandra Pieniążka. Wyróżnienie to odebrał Doradca FruitAkademia Wojciech Kukuła. Jak podkreślał jest to ogromne wyróżnienie i jednocześnie nagroda. Ale nie mogło być inaczej, wspaniałe osiągnięcia powinny być nagradzane. A taki jest Bakto ProFOS. Potwierdzają to wyniki badań przeprowadzone w UP Poznań.

 

Chcecie wiedzieć więcej o produkcie Bakto ProFOS, zapraszamy na stronę 👉 https://chemirol.com.pl/pl_PL/product/bakto-profos

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY 🤝 Organizatorom Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW i wszystkim odwiedzającym nasze stoisko.

Do zobaczenia za rok 😀.

Nie masz konta?
Dołącz do STREFY VIP

147169909_249623390125869_7964943505753378515_n

FruitAkademia jest profesjonalnym, kompleksowym programem doradczym dla sadowników opracowanym i nadzorowanym przez PUH „Chemirol” sp. z o.o.

FruitAkademia jest programem realizowanym przy współpracy z najlepszymi polskimi specjalistami w dziedzinie agrotechniki sadowniczej z Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach oraz SGGW w Warszawie.